Vienkartinės apsauginės veido kaukės (3 sluoksnių) 10 vnt pakuotė

AP001

Pagamintos iš švelnaus audinio, kuris nedirgina odos. Kaukės yra su tampriomis gumytėmis, užkabinimui ant ausų. Dėvint apsaugines kaukes yra mažinama rizika užsikrėsti infekcija.

Parduodama pilnomis pakuotėmis po 10 vnt. Pagamintos iš švelnaus audinio, kuris nedirgina odos.

Kaukės yra su tampriomis gumytėmis, užkabinimui ant ausų. Dėvint apsaugines kaukes yra mažinama rizika užsikrėsti infekcija.

Kaukė nėra medicininės paskirties. Vienam asmeniui šią kaukę rekomenduojama naudoti vieną kartą. Po naudojimo, supakuokite į atskirą sandarų maišelį ir galite išmesti su atliekomis.

Pagaminta Lietuvoje.

12,00 €
Atsiprašome, šiuo metu šios prekės neturime.
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.