Pašaro papildas "VITALCAN", 15g

ARC-21

Probiotiniai papildai turi pakankamai specifinių mikroorganizmų, kad papildytų ir subalansuotų žarnyno mikroflorą. Tai padeda apsisaugoti nuo infekcijų, ūmių žarnyno absorbcijos sutrikimų (viduriavimų) ir viduriavimų dėl antibiotikų vartojimo.

Stimuliuoja organizmo apsaugines funkcijas, stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi, skatina imunoglobulinų veikimą. Sudėtyje esantys Enterococcus faecium (laktobakterijos) stabdo patogeninių mikroorganizmų prasiskverbimą pro žarnų gleivinę ir epitelį, parūgština turinį, taip palengvina ūmius viduriavimus ir sumažina jų trukmę.

12,90 €

Vartojant antibiotikus pažeidžiamas žarnyno mikrofloros balansas, paskatinamas toksinus gaminančių mikroorganizmų dauginimasis ir pažeidžiama absorbcija žarnyne. Tai sukelia viduriavimą. Laktobakterijos gamina pieno rūgštį, taip pakeičia žarnyno rūgštingumą ir stabdo kenksmingų mikroorganizmų vystymąsi.

Atjunkymo metu papildas apsaugo nuo virškinimo sutrikimų.

Laktobakterijos (Enterococcus faecium) atsparios skrandžio rūgštims, todėl patenka į plonąsias žarnas, kur sudaro apsauginį barjerą.

Vitaminas E yra antioksidantas, ir, kartu su selenu, padeda apsaugoti ląstelių sieneles. Vitaminas A palaiko bendras organizmo ir odos epitelio apsaugines funkcijas.

VARTOJIMAS

Katėms ir šunims: avitaminozėms, viduriavimui ir maisto alergijai. Siekiant apsaugoti nuo prasto virškinimo, viduriavimo, vidurių užkietėjimo, vidurių pūtimo, raciono pakeitimo blogos įtakos ir maisto alergijos, šis papildas papildo organizmą vitaminais ir mineralais, taip sureguliuodamas natūralią žarnyno mikroflorą. Palaiko odos funkcijas ir stiprina kailį. Skiriama vartojant antibiotikus, siekiant atstatyti žarnyno mikroflorą. Pagal veterinarijos specialisto rekomendaciją galima skirti ir kitų sveikatos sutrikimų metu.

Katėms ir šunims:

Oraliai 2 ml (dvi atžymos ant dozatoriaus) vienam gyvūnui, vieną kartą per savaitę (atsižvelgiant į gyvūno svorį, lytį ir amžių).

SUDĖTIS (1ml): Enterococcus faecium(NCIMB 10415): 2 x 108 KSV. Vitaminas A (E672) 2000TV, Vitaminas E (E307) (alfa-tokoferol) 20mg., Selenas (E8) (selenitas) 9,2µg, augalinis aliejus 60 %, laktozės milteliai 2,5 %.

Analitinės sudedamosios dalys: drėgnis – 25 %, žali baltymai – 10,7 %, žali pelenai – 6,8 %, žalia ląsteliena – 0 %. 

Dozatoriuje yra 15 ml pastos.

Rekomenduojamos prekės

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.